Hvad er Camping Travel Club?

Camping Cheque og Holiday Cheque forenes under navnet Camping Travel Club

Camping Travel Club er et netværk af campister, der holder af nye oplevelser og kan lide at dele dem med andre. man har sikkerhed for at rejse til de bedste priser i lavsæsonen og frihed til at vælge mellem standpladser og udlejningsenheder.

Camping Travel Club tilbyder en god kundekontakt Et flersproget team er til rådighed 6 af
ugens 7 dage med en kontaktperson for hvert land. Vi er lydhøre over for jeres behov og rejser med Camping Travel Club.

Vær med i Camping Travel Club med 2 kort: Silver Card’et og Gold Card’et. Fyld enheder til overnatninger på kortene via telefon eller internet. Med kortene kan I besøge et udvalg af Camping Travel Club kvalitetspladser og I kan benytte jer af de mange privilegier, der er reserveret klubbens
medlemmer.

Oplev silver card og gold card

I er allerede 250.000 medlemmer af Camping Travel Club! Lad os nå 300.000 ved udgivelsen af 2017 udgaven!